Dobrá zpráva z Nebe – Vody JE vždycky dostatek!

„Je sucho.“ O vodu se povedou války.“ „Katastrofy!“ Konec lidstva?“ Z doby, kdy jsem ještě sledovala televizní zprávy a četla noviny, si pamatuji ten šílený pocit strachu a beznaděje, a hlavně jakési bezmoci, která z toho všeho plyne.

Nekonečné debaty o tom, jak je všechno špatně a my, jako lidstvo míříme k nezadržitelnému konci. Nejde jen o vodu samozřejmě, také včel je málo, globální oteplování, uprchlíci……. Vždycky se něco najde a všechno dohromady je neúnosné.

Naštěstí jsem před více než dvěma lety přestala věnovat sebemenší pozornost veřejným médiím. Přestala jsem poslouchat neustálé řeči, proč něco nejde, a utápět se v beznaději. Začala jsem si tvořit vlastní svět a najednou vím, jak to JDE.

Věděla jsem to vždycky, jen mi všichni říkali, že to je naivní, nesmyslné a směšné. Potřebovala jsem se probudit do své síly, aby mi došlo, že je úplně jedno, co si myslí mé okolí. Zjistila jsem, že tam venku je veliká spousta lidí, kteří se probouzejí, snaží se žít vědomě a tvoří svůj pozitivní svět.

A právě pro vás, milí lidé, píšu tento text.

Někdy je to moc těžké. Obviňují nás z naivity a hází argumenty, ze kterých by se zhroutil i klášter plný vyzenovaných mnichů. Je velice úlevné prostě přestat diskutovat s takovými lidmi. Vnitřně nás to vysává a ještě „krmíme“ energií ten všeobecný negativní postoj. Když tedy zvládneme přestat, jsme zas o kus dál.

Druhá věc ovšem je, když sami dostaneme strach. Jako skvělý příklad mi přišlo téma

Nedostatek vody

Sama jsem měla obrovský strach z nedostatku vody. Díky tomu, že jsem svou pozornost obrátila od zpráv vyvolávajících jen strach a bezmoc, jsem se ale dostala k úžasné informaci, která se mnou zarezonovala na velice hluboké úrovni.

Tuhle nádhernou a jednoduchou pravdu, která vás osvobodí od strachu, vám prozradím na konci tohoto článku. Nejdřív ale budu ještě chvíli radit a chytračit a taky se trochu vytahovat. Proto jsem se totiž narodila :).

Lidé jednají buď ze strachu a nebo z lásky. Když ve mně něco vyvolává strach, vždycky vím, že to pro mě není dobré. Už od toho ale neutíkám, pozoruji ten strach a medituji nad ním. Vždycky přijde úleva a mně dojde, že Vesmír je každou vteřinou v pořádku. Dokud ale ten strach nezpracuji, nekonám.

Prostě si dávám bacha, abych nejednala ze strachu.

Jsme totiž Tvůrci svého života. Čím víc milovaných lidí se probudí k tomuto vědomí, tím líp. Naše myšlenky, se zhmotňují. Co to znamená? To je jednoduché: Tam, kde jsem teď, jsem jen a jen díky sobě. Stvořila jsem to svými myšlenkami a pocity. Není to žádná šťastná náhoda, změnila jsem prostě své myšlení a přitáhla si do života, co opravdu chci.

Dnes už je to „brnkačka“, ale v minulosti jsem si musela přiznat, že nejsem žádnou obětí nepříznivých okolností nebo zlých lidí. Tyhle „srágory“ jsem si prostě přitáhla do života sama. Nebylo vůbec jednoduché přijmout za to zodpovědnost, ale bylo to to nejlepší, co jsem mohla udělat.

I kvantoví fyzici už to vědí. Elementární částice se při pokusech chovají vždycky jen tak, jak vědci předpokládají. Chápete?

Ty nejmenší částečky hmoty, jejichž pohyb je pozorován, jsou ve svém chování naprosto závislé na tom, co si myslí pozorovatel.

Říká se tomu zákon přitažlivosti. Vesmír nám prostě nadělí to, na co myslíme, jak se cítíme. On nerozlišuje, jestli je to pozitivní nebo negativní. A Vesmír je štědrý, to v hloubi duše víte…

Jak tohle sakra souvisí s dostatkem nebo nedostatkem vody?

Všichni kolem mě mluví o tom, že je sucho, jak je málo vody a že se blíží katastrofa a násilí, které to způsobí. Dokonce pršelo asi čtvrtý den v kuse a lidé pořád mluvili o suchu. Co udělá vesmír? Co udělají elementární částice, které jsou základem veškeré hmoty na této planetě? Udělají to, co očekáváte.

Takže to pojďme konečně otočit. Koukněme se, co může každý z nás udělat pro to, abychom se tu na milované planetě Zemi mohli dál učit, radovat a vyvíjet. Stačí úplně maličko! 5 minut denně.

Vezměme si příklad z indiánů. Když je sucho, nemodlí se za déšť, to ne. Prostě si představují, že už prší. Jak kapky dopadají na jejich tělo, jak ševelí v listí stromů, jak se bosé nohy boří v rozbahněné půdě jejich vesnice. Radují se z deště.

Tyto pozitivní myšlenky a představy je potřeba podpořit dobrými pocity. Radostí, vděčností, láskou…

Proto je dobré se do toho pořádně ponořit. A věřte nebo ne, je to neuvěřitelně příjemná a povznášející činnost. Za chvíli už vám 5 minut ani nebude stačit. Když se to naučíte v klidu, pak můžete toto Tvoření praktikovat i v autobuse nebo na procházce. A vlastně to můžete praktikovat úplně hned, kdykoli a kdekoli.

Co také skvěle funguje,

je komunikace s vodou. Prostě jí projevte vděčnost a lásku. Když pijete, když plavete, když myjete nádobí. Ať už poděkujete vodě ve sklenici nebo v moři, VŽDYCKY to vnímá veškerá voda na Zemi.

Vypadá to jako taková pitominka, ale tahle „pitominka“ vám přinese další a další nápady a vhledy. Za nějaký čas odhalíte vlastní jedinečný způsob, jak se na uzdravení světa podílet. Napojíte se na intuici, a ta vás povede.

Třeba vymyslíte alternativní zdroj energie nebo vyčistíte studánku, zasadíte strom, dostanete do supermarketů látkové pytlíky místo mikrotenových nebo „jen“ posunete pár dalších lidí od strachu k Tvoření. A to stojí za to!

Až příště uslyšíte, že nás čeká válka o vodu, uvědomíte si, že to není vaše pravda. Kdykoli se stane nějaká katastrofa, lidé se naopak semknou. Najednou musíme žít tady a teď, začneme si pomáhat, podporovat se, vážit si jeden druhého. Zároveň je tu jeden opomíjený fakt, který vám o vodě teď konečně prozradím:

Vody nemůže být nedostatek

Je to nesmysl. Vody je na planetě Zemi pořád stejné množství. Nemá kam zmizet ani jak zvýšit nebo snížit svůj objem. Se znečištěním si poradí buď sama voda anebo jí k tomu pomůžeme my, lidé. Možná jí bude méně tam, kde jí bylo více a naopak, ale já věřím, že s tím si poradíme.

Takže, jednejte vždy na základě lásky a ne strachu.

Komunikujte s vodou, projevujte jí vděčnost a lásku.

Představujte si dostatek vody. S těmi představami jděte až tam, kam vás napadne.

Vizualizujte si třeba děti svých dětí, jak si hrají v krásné přírodě. Jak všichni jezdí na kole a kdo potřebuje, má elektromobil.  Má kamarádka si už pro sebe vizualizuje elektro trabanta s kytičkama, tak to je myslím pěkná inspirace: Silnice plné pomalovaných Trabantů, Varburgů a EmBéček :).

Buďte zdrávi a vězte: Vody JE vždycky dostatek.

Tereza Těšínská
Tereza je zakladatelkou projektu Životerapie. Specializuje se na probouzení Vědomí během každodenního života. Učí ženy, jak opustit svět falešných představ, napojit se na vnitřní vedení. Probouzí prastarou ženskou moudrost. Tak, aby ji mohly předat svým dcerám i synům.

Je autorkou online workshopu Přijetí posvátné sexuality a s láskou vede i živý workshop Posvátné sexuality - Síla Luny .

Více se o Tereze dozvíš zde >>

Komentáře