Posvátná sexualita tříleté holčičky

Nevím jestli mi bylo tři nebo čtyři roky, ale z doby tohoto útlého dětství pocházejí moje první sexuální vzpomínky. Nelíbí se mi slovo masturbace, nazývám tuto bohulibou činnost objevováním.

Tyto rané vzpomínky se mi začaly zřetelněji vracet ve chvíli, kdy jsem se začala věnovat Posvátné sexualitě. Jsou velice léčivé, osvobozující a přinášejí mnoho uvědomění. Proto jsem se rozhodla sdílet je takto veřejně.

Propojená s matkou Zemí

Jako malá holčička jsem moc ráda objevoala svou vagínu. Hrála jsem si s klitorisem a přinášelo mi to příjemné pocity. Zároveň se mi často opakovala tato vize:

Představovala jsem si, že mám veliká prsa. Tak veliká, že přesahují úplně vše, jsou veliká jako horské hřebeny objímající celou Zemi. Na mých prsou byli lidé, rostliny a zvířata, všechny bytosti, všechna ta krása, byla vyživována z mých prsou.

Má ňadra byla jako matka Země. Byla jsem v těch chvílích matkou Zemí. Vnímala jsem harmonii a jakýsi hluboký, klidný pocit štěstí.

Sexuální sílu jsem tehdy nevnímala jen u slastného objevování mé Joni. Vnímala jsem ji velice často a to v jakékoli situaci. Při hře s dětmi, při běhání, hopsání, ……

Její přítomnost nesouvisela s fyzickým drážděním a rozkoší.

Tato posvátná síla proudila celým mým tělem. Byla jsem otevřená, radostná, plná energie. Mohla jsem prožívat hru na plno. Stávala jsem se mňoukající kočičkou nebo slonem. Byla jsem vším, čím jsem chtěla být“.

Počátek učení

A pak jsem se setkala se strachem. Strachem dospělých, kteří pro mě byli kotvou na tomto světě, vzorem, bezpečím, pravdou.

Uvěřila jsem, že je na mě něco špatně. Něco nečistého se usadilo v mé mysli a já se stala nečistou. Nepřijatelnou sama pro sebe. Potlačila jsem svou přirozenost, odmítla své tělo.

V dospělém životě jsem si dlouho myslela, jak jsem v pohodě :). Však sex je všude kolem nás, jsme tolerantní, o všem rádoby otevřeně mluvíme.
A v tomhle „otevřeném“ světě jsem já ani pořádně nevěděla, jak moje joni vypadá. Dělala jsem, že není.

Všechno je na mě špatně, tak si toho nebudu všímat

Nedokázala jsem se otevřít muži. Když už jsem se někdy pořádně uvolnila (většinou pomocí alkoholu), vždycky následovaly mučivé pocity viny. Vždyť tohle není správně, to je nečisté. Takhle se správná žena nechová, takové touhy a pocity nejsou přijatelné.

A všechny tyhle svoje touhy, pocity i strachy jsem jednoduše vytěsňovala.
Uzavřená, stažená, vystrašená, odmítající sama sebe.
Tak jsem žila ten svůj „pohodový“ život.

Uvědomění, rozhodnutí a vzpomínky

Co mě probudilo? Uvědomění, že nejsem šťastná, rozhodnutí s tím něco dělat a vzpomínky na dětství. Jakmile jsem se rozhodla, že takhle to dál nechci a odevzdala se procestu léčení, byla jsem jemně a nádherně vedena.
Svým vyšším Já, Bohem, Existencí, říkejte tomu jak chcete :)

Vrátily se mi vzpomínky. Ty, které jsem zde popsala na začátku. A také mi postupně vyvstávaly události, které byly klíčové při mém uzavírání se. Uviděla jsem ty bezradné dospělé lidi plné strachu, jejichž postoj jsem přijala.

A tak jsem objevila svou Pravdu

Rodíme se jako nádherné, čisté, zářící bytosti. Jsme naprosto přirození. Takto jsme stvoření, ve své naprosté dokonalosti. Takhle a ne jinak. Vagina nebo penis jsou nádhernou a neoddělitelnou součástí našich těl, stejně tak posvátná sexuální síla, která námi přirozeně proudí.

Není na nás NIC špatného a nepřijatelného. Zamilujme se do svých těl, se vším všudy. Poznávejme je, otevírejme se. Uvnitř každého z nás se skrývá nesmírné bohatství. Překročme svoje strachy z „nepřijetí“ a staňme se tím, kým opravdu jsme.

Dětmi

Dětmi plnými radosti z objevování, plnými čisté Lásky a životní síly. Jsme svobodnými bytostmi, které tvoří svůj život podle svých nejkrásnějších vizí.
A tak se staň.Tereza Těšínská je mentorkou Posvátné Sexuality a průvodkyní Tantrickými rituály. Pomáhá ženám opustit svět falešných představ a napojit se na svou vnitřní moudrost. Je autorkou metody Sexual Healing Bodywork. Její online workshop Přijetí posvátné sexuality je aktuálně otevřený. Přihlášení a informace najdete na stránce TADY>>

Tereza Těšínská
Tereza je mentorkou Posvátné Sexuality a průvodkyní Tantrickými rituály. Pomáhá ženám opustit svět falešných představ a napojit se na svou vnitřní Moudrost. Jejím mottem je: "Už nechci změnit svět! Učím sebe i druhé, jak ho oslavovat." Je autorkou intenzivního online workshopu Přijetí posvátné sexuality a vytvořila metodu Sexual healing bodywork.
Komentáře