Jedna věc, díky které se za mnou otáčejí muži. Máš jí v sobě taky

Šedá myš, která nikoho nezajímá, protože se nezajímá sama o sebe. Vše pořád tak nějak stejné. Práce, domácnost, děti… Rutina. Ještě před pár lety bych o sobě zkrátka nedokázala napsat, že jsem atraktivní, vášnivá a smyslná…

Jasně, toužila jsem být přitažlivá, ale necítila jsem se tak, měla jsem o sobě neustálé pochyby. Můj život, moje pocity, moje štěstí, vše záviselo na tom, „co si o mně myslí…“

Jenže to není oblečením, podpatky ani vlasy po pás. Já rozhodně nejsem „sex bomba“ :). Je mi přes 40, mám dvě děti a nenavštěvuju žádné kúry. A přesto

Jsem atraktivní, vášnivá a smyslná

Je to tak jednoduché! Probudila jsem něco, co spí v každé z nás…

Jo, i ty to v sobě máš!

Aby toho nebylo málo, mé strachy se skvěle ukazovaly v oblasti sexu. Starala jsem se jen o to, aby bylo všechno „tak, jak má“. Aby byl partner spokojený, abych se mu u toho líbila, aby, aby, aby…

Jenže sex mě nebavil, bylo to „nutné zlo“. Začal se z našeho vztahu pomaloučku vytrácet (uff!). Spolu s vášní, radostí a spontaneitou.

Nic s tebou není navěky

Toužila jsem změnit směr, oprostit se od studů a bloků. A ano – cítila jsem někde hluboko i vášeň, která chtěla ven. Ale KDYKOLI se naskytla příležitost, nenašla jsem odvahu přelézt tu vysokánkou zeďprostě utekla.

Než jsem prožila, co je to ta posvátná ženská sexualita.

Bylo to jako dar z nebes, kdy se mi dostaly do ruky knihy Kurandera a Hadí žena od Hernána Huarache Mamaniho. Indiána, který se učil u nejlepších a nejskromnějších Žen-Léčitelek-Průvodkyň.

Nesmírně mě zaujal indiánský přístup k sexualitě. Je naprosto opačný než u nás. My jsme byly kárány už jako malé holčičky ve chvíli, kdy se poprvé projevila naše přirozená dětská sexualita.

„Hodná holčička si sukýnku nezvedá!“ Zaslechla jsem na dětském hřišti.

A tam někde jsme začaly mít pocit, že je na nás něco nepřirozeného, co je třeba schovat, za co je třeba se stydět. Tam je začátek konce naší ženské síly, tam někde se začalo ztrácet naše ženské kouzlo.

Přírodní národy ale nejsou poznamenané „prvotním hříchem“ ani jinými nástrahami, které ženy připravují o jejich magickou sílu. Indiáni přistupují k ženě jako k bohyni. Jejich tradice obsahuje učení, které vede adeptku k poznání a ovládnutí své posvátné sexuální síly.

A tak má téměř dvacetiletá Cesta světem duchovního růstu, na které jsem provázela mnoho žen i mužů, najednou nabrala úplně nový směr.

Nečekané plody

Většinou dlouho hloubám, bádám, učím se. Tady to přišlo jako blesk z čistého nebe. Informace, zkušenosti, vnuknutí – věděla jsem, co mám dělat. Přišla ke mně fyzická cvičení, všechno se propojilo s čakrami, tanec energií, no… přineslo to nečekané plody.

Zeď strachů se zbortila. Já ucítila svou přirozenost. Pocítila jsem, jak to můžeme dokázat všechny!

Mé tělo ožilo na úplně nové úrovni, získalo zvláštní lehkost, pohyby se staly ladnější.

Paradoxně s jemností a křehkostí se dostavila vnitřní jistota. A když jsem si všimla, že se za mnou otáčejí nejen muži, ale i ženy, pochopila jsem, jak probuzená sexuální síla přitahuje další a další bytosti, toužící po bezpodmínečné lásce a svobodě.

A na to přišel ještě větší zvrat. Měla jsem dělat jakýsi online kurz na jiné téma, které jsem vůbec necítila. A najednou jsem věděla, že TOHLE je ONO.

Takovou podpásovku jsem nečekala. Tohle přece nemůžu…

Mé malé vystrašené já mi dalo zabrat. Nadával i partner: „Tohle teď nemůžeš dělat, tohle nemáme v plánu. Hlavně se drž plánu.“ Nebyla jsem si ani trochu jistá, a přitom musela ještě přesvědčit celý svět, že JOO, že jako tímhle někomu fakt pomůžu!

Být „v proudu“

Strachy a pochyby byly v pořádku a „vycucaly“ ze mě nakonec to nejlepší. Po „bleskovém osvícení“, po týdnu hádek s manželem, po letech strachů spojených se sexem a přitažlivostí jsem nejen změnila sebe, ale taky vytvořila kurz, kterého se okamžitě zúčastnilo 240 žen!

„Cože?“ říká mé staré já…

Stovky žen, které teď (to není metafora) tančí nahé v lese, přijímají samy sebe, cítí posvátnou sílu, která se line jejich tělem… Nikdy bych se neodvážila to všechno psát, kdybych neviděla, jakou moc má cesta, která ke mně „přišla“, abychom jako ženy přijaly svou krásu, lásku, radost a moudrost…

„Když něco opravdu chceš, celý vesmír se spojí, abys to mohla uskutečnit.“ Paolo Coelho

Najednou i partner byl nadšený. Najednou mi píšou ženy, které vnímají nevídaný proud síly, ženy, za kterými se muži ze dne na den začali otáčet. A já vím to hlavní – jsme plné lásky, atraktivní, vášnivé a smyslné.

Tvá síla je tu pro tebe

Je součást mého poslání ukazovat, že jsi silná, že máš moc změnit svůj život, že máš moc cítit se krásná a zářit do okolí to nejlepší ze sebe.

Proto ti teď nabízím cestu, která ke mně přišla – během několika magických týdnů tě s pokorou provedu Přijetím posvátné sexuality. Objevíš své kouzlo a začneš čarovat. Rozvibruješ sebe a svůj svět.

Snad nemám téma, které by se v mém životě víc zjevilo „zčistajasna“, a nemám téma, ze kterého bych cítila větší naplnění. Je to tak – jsme posvátné sexuální bytosti, tak si to pojď přiznat, užít, a beze studu – v kruhu stejně naladěných žen – otevřít, kdo v srdci víš, že jsi ->

Zjisti víc o online workshopu Přijetí posvátné sexuality>>

Tereza Těšínská
Tereza je mentorkou Posvátné Sexuality a průvodkyní Tantrickými rituály. Pomáhá ženám opustit svět falešných představ a napojit se na svou vnitřní Moudrost. Jejím mottem je: "Už nechci změnit svět! Učím sebe i druhé, jak ho oslavovat." Je autorkou intenzivního online workshopu Přijetí posvátné sexuality a vytvořila metodu Sexual healing bodywork.
Komentáře