Škola Sebelásky

Na této stránce ti umožníme zúčastnit se kurzu zdarma a až na konci se rozhodnout, jestli něco zaplatíš

 • Najdi klid, bezpečí a lásku.
 • Odhoď léta nánosů a začni žít pro jediného člověka – pro sebe.
 • Zakus, jaké to je, když důvěřuješ sama sobě, vesmíru a životním událostem, které tě učí.
 • Přijmi všechny své emoce a staň se sama sobě zdrojem radosti a síly.

Chceš to (za)žít?

Tato cesta srdce je tu pro Tebe

Připravili jsme pro tebe transformační kurz

Díky němu...

 • obnovíš svou víru v sebe.
 • najdeš vnitřní sílu a chuť do života.
 • budeš umět pracovat se svými emocemi.
 • naplníš své dny trvalou láskou a radostí.

Jsme Alex a Tereza a s velikou radostí pracujeme s lidmi v živých i online transformačních kurzech. Prošlo jimi už na 3000 lidí a my víme, že právě za současných podmínek má osobní rozvoj největší smysl.

 

K probouzení lidí k lepšímu a láskyplnějšímu životu dochází ve velkém skrze ženy, proto je Škola Sebelásky zaměřená na ženy a má atmosféru velké podpory a vzájemnosti.

 

Procházíme teď všichni řadou výzev a my víc než kdy dřív chceme pomoct každému, kdo o to stojí. Cílem je bod, kdy plně vnímáš svou hodnotu, svou hlubokou vnitřní pravdu a je pro tebe důležitější než jakékoli vnější dění.

 

SPOLU SE NAPOJÍME NA „PROUD“ Sebelásky, života, klidu a radosti.

KDY, KDE, JAK ...

1. 2. - 14. 2. 2023

30 - 45 minut denně

Online

To, že jste nám témata předkládali srozumitelnou teorií spojenou s praxí (která občas pronikla až do morku kostí), bylo úžasné, laskavé a účinné. Zažila jsem obrovský posun, jaký už hodně dlouho ne, od euforie, přes trochu bolestné smiřování se všemi stránkami své osobnosti, objevování své síly, o které jsem sice věděla, ale neuměla ji probudit, zbavování se starých vzorců chování a nacházení nových úhlů pohledů...

Největším úspěchem je, že mohu poprvé v životě říct: Mám se ráda! Bez toho, abych to vnímala jako sobectví. Teď vidím svět jako nádherné místo, kde máme všichni možnost tvořit. A zažívat zázraky.
Libuše Krejčíková

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Veronika Hírešová

Co Tě čeká ve škole

Sebelásky

Přijmeš své tělo, svou mysl i své emoce

Získáš důvěru sama k sobě a k tomu, jaká jsi. Naučíš se proměnit svého vnitřního kritika v léčitele a přijmeš se - celá. To posílí tvé sebevědomí a umožní ti rychleji se vracet k pocitu duševní pohody. Nenecháš se pak vůbec tolik rozhodit tím, co se děje ve tvém okolí.

Naučíš se zvládat i nepříjemné stavy a pocity

Začneš pracovat s pozitivními, ale i negativními emocemi - dáš jim průchod a pak se snáz posuneš k těm příjemnějším. Zvládneš pak přijmout i to, co tě zraňuje a dlouhodobě se začneš cítit mnohem lépe.

Získáš radost a sebelásku

Zapracujeme na zintenzivnění pocitu radosti ve tvém životě – aby ti  i úplně běžné situace přinesly co nejvíc spokojenosti a životního naplnění. Dostaneš ty nejlepší postupy, díky kterým začneš cítit lásku a pohodu ve svých všedních dnech.

Představ si,

jak tě starosti přestávají trápit. Postel je místo, kde každý večer usínáš s dobrými myšlenkami a každé ráno se probouzíš s radostí, protože víš, že tě čeká nádherný den, jaký si zasloužíš.

Jsi schopná podívat se do zrcadla a upřímně se na sebe usmát. Temné myšlenky jsou minulostí. Cítíš, že svět je kouzelné místo.

Záříš štěstím. Cítíš víc a víc, že jsi sama sebou a že je to skvělé.

Začínáš se radovat...

Jak přesně kurz

Probíhá

Během 2 intenzivních týdnů projdeme 3 výše uvedená témata: 1. Sebepřijetí,
2. Zvládnutí emocí, 3. Naladění na radost a sebelásku. Na konci každého týdne tě čeká živý webinář, na kterém půjdeme v tématech ještě víc do hloubky a na vašich praktických dotazech si vše ještě víc osvětlíme.

Konkrétně ti po dobu 14 dní každý den přijde email s odkazem na lekci pro ten den, ve které bude buď video anebo text, a k tomu praktický úkol.

V průběhu kurzu můžeš sdílet, řešit a ptát se také v uzavřené facebookové skupině jen pro členy kurzu. Na facebooku i na mailu budeme každý den odpovídat a nejzásadnější dotazy pořešíme ještě na webináři na konci týdne.

Od začátku jsem k těm lidem cítila značnou důvěru a neměla problém se s něčím svěřit. A to mi opravdu pomohlo.
Dana Vlková
Úžasný byl nejen samotný kurz, ale také to propojení celé skupiny. Člověk mnohem více cítí, že není sám. Že jsme všichni propojení.
Veronika Šavelová

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Dana Augustová

Jaká je cena

Školy Sebelásky?

V kurzu najdete 3 témata, 12 lekcí s praktickými úkoly, 2 živé webináře a možnost intenzivně konzultovat s námi skrze email a facebook.

Jde o silný online program s hluboce transformačním účinkem, který jsme ohodnotili na 3 tisíce korun. Víme, jak moc pomáhá lidem, kteří se odváží jít do sebe a vstoupit. Rozhodli jsme se ale jít ještě dál - chceme ty postupy zpřístupnit každému, kdo o to doopravdy stojí. Udělali jsme proto zásadní rozhodnutí:

Jestli a kolik za kurz zaplatíte, sami rozhodnete na konci. Do kurzu tak právě teď můžete vstoupit bez poplatku.

Opravdu. Pokud usoudíte, že vám Škola Sebelásky nepomohla, nemusíte nic posílat. Pokud ano, tak sami určíte, jak moc tu pomoc cítíte a kolik nám za ní chcete dát. Je to o vašem odhodlání a ochotě odnést si maximum. A pro nás je tohle úžasná motivace být tu pro vás a pomoct vám s vaší proměnou.

Možnost vstoupit je do 31.1., tedy ještě

Opravdu vám z celého srdce děkuji za příležitost zúčastnit se tohoto báječného kurzu. Nikdy nic podobného jsem dříve neabsolvovala a jsem velice vděčná, že jste umožnili také mně vstoupit do kurzu díky úžasnému rozhodnutí, že je možné zaplatit až na konci.

Upřímně říkám, že mi svitla hned naděje a na kurz jsem se začala hodně těšit, což se mi už delší dobu nestalo. A ten kurz pro mě měl ohromný užitek! Moc se mi líbí jeho přehlednost a hlavně obsahová stránka. Všechna cvičení a další záležitosti jsem se snažila plnit, jak nejlépe jsem v tu chvíli dovedla, což nebylo jen tak – skloubit to s prací a běžným chodem domácnosti. Proto jsem se dostala do skluzu, ale opět v pravou chvíli – vaše vyjádření, že každý má své ideální tempo, to mě nesmírně uklidnilo:-)

Těším se, že jednotlivými meditacemi, teorií i cvičeními budu procházet znovu, prohlubovat své zkušenosti a poznání! Některá cvičení jsem už znala z dřívějška, ale nikdy jsem je tak intenzivně neprocházela a musím přiznat, že mi některá dala docela zabrat!:-) Hodně věcí jsem si potvrdila, co už jsem dříve slyšela nebo četla, ale až díky tomuto kurzu mi všechno docvaklo jako nějaké puzzle.

Silně jsem si uvědomila, že mám jít svou jedinečnou cestou, at už mi okolí říká cokoli. Vím, že každý krok v kurzu měl veliký smysl a cítím, že jednotlivé prvky ve mě budou ještě doznívat. Ale už teď vím, že pro mě byly velmi silné všechny meditace a že díky tomuto kurzu přijímám plnou zodpovědnost sama za sebe - jako tvůrce svého života.

Je to pro mě zásadní posun a přijímám se díky tomu daleko víc taková, jaká jsem. Děkuji!
Zuzana Válková

Máš

Otázky?

 • Jak je to časově náročné?
  Kurz ti zabere každý den 30-45 minut. Můžeš vše "prolétnout“ i rychleji, ale aby se tvůj život doopravdy změnil, potřebuješ se informacím a cvičením věnovat intenzivně a nerušeně. Minimálně 30 minut denně.
 • Musím kurz projít za dva týdny? Můžu se k němu vracet?
  14 dní je doba, za kterou nastartuješ změnu ve svém životě. Kdybys ale nestíhala nebo potřebovala víc času, je to v pořádku. Materiály ti zůstanou i po skončení kurzu a můžeš se k nim pravidelně vracet.
 • Můžu jednotlivé kroky konzultovat?
  Ano, kurz bude v blízkém kontaktu s námi a dalšími účastníky. Budeme se bavit v uzavřené facebookové skupině a s osobnějšími otázkami nám můžeš psát na email. Nejdůležitější dotazy shrneme na webináři na konci týdne.
 • Je to vážně zdarma? Co když nebudu chtít na konci zaplatit?
  Pokud na konci nezaplatíš, zrušíme ti přístupy do kurzu, a to je vše. My ti jako dar nabízíme velikou možnost osobní proměny. Zaplacením podpoříš svůj transformační proces, protože je dávno prokázané, že za co neplatíš, toho si tolik nevážíš a nepřináší to užitek. Vstupuješ tedy do placeného kurzu, jen máš možnost "nekupovat zajíce v pytli", ale vyzkoušet, jak ti kurz pomáhá.
 • Funguje to doopravdy?
  Funguje to tak moc, jak moc do toho půjdeš. Jsou lidi, kteří zasvěceně mluví o spoustě věcí, ale nic nepraktikují. A pak jsou lidi, kteří nejsou tak vzdělaní, ale každý nový poznatek jdou hned dělat v praxi. Nemusíme říkat, kteří z těchto dvou jsou šťastnější. Tenhle kurz je celý výzvou, aby ses pustila do praxe. Skrz jednoduché věci, které mají tu největší moc změnit tvůj život.
Už delší dobu se intenzivně a vědomě věnuji svému osobním rozvoji (hlavně s pomocí knih Neala Walsche a Esther Hicks) a i když jsem měla pocit, že sebe a svůj život už miluji, stejně mě ten kurz tak oslovil, že jsem se rozhodla ho vyzkoušet. Hlavně ze zvědavosti. A teď jsem tak vděčná, že jsem do toho šla!

Tenhle kurz totiž nebyl jen o sebelásce, tenhle kurz byl o životě samotném – o tom, jak ho vědomě žít, s láskou, tak, abychom si troufali dávat a aby se nám vše, co dáváme, vracelo zpět. Jsem nadšená! Ten kurz mi dal více, než jsem očekávala. A bylo úžasné napojit se na vaší energii, protože mi to pomáhalo pozvednout tu moji ještě výše.

Je těžké shrnout, co všechno mi tenhle kurz dal, protože toho bylo tolik... Intenzivní napojení se na skupinu, hlubší prožití toho, co jsem dosud jen věděla, ale teď jsem to skutečně uplatnila v praxi, posílení mého napojení se na duši... Probrali jste všechno, co jsem potřebovala slyšet. A bylo toho tolik, že jsem ráda, že se k tomu mohu vracet a procházet si tím znovu. Ze srdce děkuji!
Renata Hamersúčastnice kurzu Život v zázraku

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Alena Dvořáčková

K balíčku máme pro tebe navíc tyto

Bonusy

BONUS #1: Meditace od Terezy

Tematicky jsme pro tebe vytvořili meditace, které si můžete pouštět kdykoli chcete. Naladí vás na radost, sebelásku, a ještě větší spokojenost s vaším životem.

Tyto meditace získáváš s radostí ZDARMA.

BONUS #2: Motivační videa

Někdy si připadáme jako v bludném kruhu a nemůžeme se pohnout z místa. Přesně proto ti v rámci balíčku nabízíme 60timinutovou konzultaci s Terezou. Pomůžu ti na tvou situaci nahlédnout, podpořím tě a naladím tak, abys mohla přijít na to správné řešení. 

Tyto videa získáváš s radostí ZDARMA.

BONUS#3: Členství v uzavřené fb skupině

Staneš se součástí komunity lidí, která bude procházet stejnou cestou, a můžeš sdílet své dojmy, pocity a úspěchy. Když to uděláš, dostaneš zpětnou vazbu, načerpáš inspiraci a zjistíš, že v ničem rozhodně nejsi sama.

BONUS je možné získat jedině účastí v kurzu.

Kurz byl naprosto úžasný, dokonce bych řekla, že jeden z nejlepších, co jsem měla možnost absolvovat. Je to i tím, že miluji tuto cestu a kurz byl dělaný jak pro mě :-D

Vše bylo totiž naprosto nad moje očekávání! Spíše jsem tipovala, že to budou afirmace atd. – tak, jak to je ve spoustě jiných kurzů. Ale silně jsem se spletla, kurz byl věcný, cvičení jednoduchá, ale naprosto geniální a vaše vedení – takové jsem v jiných kurzech nezažila. Do toho v průběhu ty webináře - bylo to úžasné, jak šité na míru. Je z toho opravdu cítit, že lidem pomáháte. Moc DĚKUJI.
Klára Tichá
Cítím klid v srdci... Naplnila jsem si své „kalíšky“ sebeúcty... prostě je tam změna a některé pocity nebo vjemy nemůžu popsat ani uchopit, prostě to tam je. Ještě jednou vám moc děkuju, a všem holkám, jste všechny úúúžasné. 🙂
Jana Kirethová
Kurz jsem zpočátku brala zejména jako možnost dopřát si nějaký čas jen pro sebe, a zároveň jsem doufala, že se dostanu blíže sama k sobě a ke své vnitřní síle. Je udivující, jaké emoce může vyvolat setkání s cizími ženami, které však mohou být svým osudem, svou otevřeností a upřímností bližší, než lidé, v jejichž blízkosti se vyskytujeme denně.

Pod citlivým přístupem praskala naše ochranná brnění, aby se všechny naše emoce mohly prodrat na povrch, abychom poznaly, kým jsme a jaká je naše podstata. Já si uvědomila, že z „poddané“ se mohu stát „královnou“, z nevědomé vědomou, z nervózní matky milující průvodkyní mého syna.

Výsledek? Za neutuchající podpory všech zúčastněných jsem dokázala odejít ze vztahu udržovaného vyvoláváním strachu a viny, stala jsem se „tvůrkyní svého života“, která už nechce sejít z vlastní cesty. Nečekaným darem je změna chování mého syna a jeho zvyšující se sebedůvěra v sebe sama. Asi zrcadlí maminku. :) Děkuji.
Jana Dvořáková
Vaše emaily mi chodili – kedysi som sa prihásila na odber a pak na to zabudla. „Náhodou“ som však váš email otvorila a ihneď ma to oslovilo. Samozrejme aj ta platba na konci - jednak kvôli mačke vo vreci, jednak kvôli tej dôvere, ktorú si nám dal. Cítila som za tým vysokú úroveň, toto je prístup budúcnosti. Nie s nožom na krku, ale slobodne - podporujem to, čo chcem a čo si cením. Nie kvôli tlaku, ale vedome. Veď keď bude prekvitať okolie, aj ja budem mať lepšie podmienky a teda sa mať lepšie. Takže úžasne!

Čo sa týka priebehu kurzu, mala som kopu zážitkov, veľmi cenných, miestami mňa veľmi udivujúcich, že toto sa dá a tak ľahko - a hlavne som ich vyskúšala. Lebo občas čosi prečítame, povieme si OK, ale nespravíme to... Tým, že som bola v kurze, som sa zahryzla a povedala si, že idem do toho naplno. A vyšlo to, bola to úžasná cesta!

Ja teda už sa sebarozvoju venujem celkom dlho, ale toto bolo ako našité na mňa - i keď sa mi ťažko rozhoduje a nevydržím u ničoho dlho, tu som si vytvorila slušný návyk!

Veľmi veľmi pekne vám ďakujem, aj za vás, že toto robíte a veľmi dobre to robíte :D Prajem vam krásny život, ako je teraz ten moj ;)
Mária Kováčikúčastnice kurzu Osvoboď svou vizi

Čas Tvé Sebelásky... je tu

Sebeláska je to nejdůležitější, co Ti dává sílu, radost a život. Je zdrojem léčivé energie. Je nádherné, když v ní můžeš být, rozjímat, cítit a naslouchat jí.

Teď jí můžeš žít a být plně sama sebou.

Budeš jí ale cítit přesně tak moc, jak moc se jí otevřeš. Zrovna nedávno nám psala paní, které po roce spolupráce s námi ukončili léčbu roztroušené sklerózy. Píšou ženy s vyléčenými vztahy. Lidé lépe zvládají vztahy s rodiči a dětmi. Prostě vidíme, že zázraky se dějí všude kolem nás, a naším posláním je rozšířit tohle vědomí:

Že máš moc za libovolných podmínek proměnit svůj život.

Teď znáš náš záměr a pokud s tebou rezonuje a je to to, co ve svém životě chceš – neváhej ani minutu, a napoj se na proud radosti – už teď, při registraci :-)) Vážně, kurzy, u kterých se takhle naladíte už od začátku, zafungují úplně nejvíc.

Přejeme ti šťastnou ruku při rozhodování o proměně tvého života – začíná teď.

Šance přihlásit se je do půlnoci 31.1., tedy ještě

Chceš ještě více referencí?
Tady jsou:

Pro mě osobně byla spolupráce s Terezou začátkem skutečného života. Očekávala jsem, že mi pomůže otevřít se sama sobě i druhým lidem a naučí mě nějaké techniky uvolnění a sebepoznání. Ale to, co její kurz nakonec obsáhl, a to, co jsme díky nabídnuté platformě přidaly my, účastnice, bylo zatím to největší v mém životě, co jsem si ani nedovedla představit.

Poznala jsem více samu sebe, světlo a lásku, která ve mně přirozeně je, a která jediná je skutečná. Prožila jsem hluboký, osvobozující pláč a vztek, ale taky živoucí radost z bytí. Udělala jsem první krůčky k novému životu. Terezčina práce mi ukázala nádherné dveře na cestě za bezpodmínečnou láskou; dala mi na tuhle cestu základní manuál, díky kterému z téhle cesty už nesejdu.

Spolupráci s Terezou doporučuji z celého srdce všem, kdo chtějí začít opravdu žít.
Radka Veselá
Alex předává to nejdůležitější, co se během cesty osobního rozvoje můžete dozvědět. Shrnuje a jasně vysvětluje, jak naleznete vnitřní klid, vyšší smysl života, a jak dosáhnete svých cílů.

Dostáváte do rukou opravdu efektivní nástroje k transformaci svého života.
Zuzana Věchtová
Kolotoč dětí, domácnosti a práce mě ubíjel, cítila jsem se úplně bez energie a elánu. A tehdy jsem se dostala k vašim kurzům. Podle názvu se mi líbily, ale vůbec jsem nečekala, co se mnou udělají!

Poznala jsem víc samu sebe, svoje reakce, zjistila jak pracovat s pocity a vnímat se. Lépe chápu reakce ostatních, neberu si věci vůbec tolik osobně, cítím ohromné zlepšení v komunikaci s druhými, užívám si víc legrace a cítím se volnější. Když jsem si nevěděla rady v kurzu nebo potřebovala pomoct, vždycky se našla rada od Terezy a Alexe.

A tak jsem se vnitřně zklidnila, mám i víc síly. A práci teď beru mnohem víc jako zábavu. Proto kurzy doporučuji všem, kdo chtějí naplno žít a přestat se trápit s nesmysly. Jde to!
Marcela Jurečková
Ten kurz je velmi našlapaný a váš přístup k nám všem mě tak nadchnul, že jsem si vážně celou tu dobu užívala. Těšila jsem se na každou novou lekci jako už dlouho ne. A nebylo to vůbec hrané, mně bylo opravdu moc dobře. Především jsem byla důsledná a pracovala poctivě a s radostí do posledního webináře.

A s odstupem? Ty pocity ve mně jsou velmi pozitivní. Nejsilnější pro mě bylo téma vděčnosti a jak být tvůrcem svého života. Celé to bylo dokonale zkoncipované a propracované. Děláte to s láskou a nadšením, a je na vás spoleh;)
Jana Novotná
Do kurzu jsem šla s tím, že jsem chtěla zažívat více radosti a naučit se lépe pracovat se svými negativními emocemi. To se mi jednoznačně povedlo :)

Nejsilnější pro mě bylo, když jsem si uvědomila, že to, jestli se teď budu radovat, je jen a jen mé rozhodnutí, že se můžu vlastně okamžitě přestat trápit, když si to dovolím. A za to opravdu moc děkuji:-)
Blanka Pešáková
Ohromně oceňuji podpůrnou skupinu na fb, která mi pomohla neodkládat cvičení s tím, že "teď to nejde", tak to udělám "jindy". Je dobré i vědomí, že je možné cokoliv konzultovat s vámi nebo ostatními účastníky kurzu - je to hodně motivující. Shrnu to celé do jednoho velkého upřímného DĚKUJI
Jitka Holečková
Tento kurz bolo moje najlepšie rozhodnutie, ako zlepšiť svoj život a doslovne "naučiť sa , život milovať". Veľmi som túžila nájsť vnútorný pokoj a šťastie. Vedela som , že šťastie neprichádza z vonku, že mi ho nik nemôže dať, že byť vnútorne pokojná a vyrovnaná nie je len tak... lusknutím prsta. Problém bol , že nevedela som ako na to...aj keď som čítala knihy o týchto témach, vydržalo to nejaký čas, ale nebolo to "ono".

Jednoducho potrebovala som pomoc na mojej ceste životom. Vlastne tú pomoc som od Vášho kurzu očakávala a tá aj prišla, dokonca o veeeeľa viac... Prišla s ním do môjho Života aj láska, viera, odvaha, zmena, sebaláska, sebaúcta, sebapoznanie, nadhľad, mnoho pochopení a to všetko vďaka cvičeniam a postupu tohto úžasného kurzu. ❤️ Vďaka Vám Alex a Terezka, veľmi si to vážim, jednoducho tá dobrá energia začala prúdiť zo všetkých strán.
Marta Budzaková
Vaše vedení a přístup "dělej, jak to cítíš a potřebuješ" mě přesvědčil, že jsem tady správně. Když jsem narazila na tento kurz, okamžitě jsem věděla, že to je ono. A pak už jsem jen žasla, co se začalo dít při plnění úkolů. Nevěřila bych, že je možný takový posun ve vnímání vlastního života. Nejsilnější pro mě bylo téma Sebepřijetí, ke kterému se opakovaně vracím. Děkuji za vše, co jste nám předali, za váš přístup i úžasnou atmosféru.
Kateřina Kadlecová
Moc děkuji za váš úžasný kurz! Už když jsem uviděla reklamu na něj, tak jsem věděla, že je to to, co hledám a že to bude super. Očekávání jsem tedy měla veliká a ve veliké míře se i naplnila. Těch pár procent nenaplnění bylo způsobeno mým nedostatkem času, ale to ještě doženu. A...

Byla to jízda! Skvělé techniky přinesly velikou úlevu a uvědomění. Tak pouštím strachy a vím, že teď už svůj život přijímám a miluji a že se mám výborně. Fakt. Cítím ohromnou vděčnost ♥♥♥
Jana Bínová
Nevěděla jsem do čeho jdu a co mě čeká. Jen jsem věděla, že potřebuji ve svém životě něco změnit. A i když jsem měla minimální očekávání, můj život se otočil o 180 stupňů. Vlastně když se ohlédnu ten rok nazpět, musím říct, že vstoupit do kurzu k Tereze a Alexovi bylo mé nejlepší rozhodnutí v životě. Byla to (a stále pokračuje) úžasná cesta.

Naučila jsem se naslouchat svému nitru, získala zdravé sebevědomí. Dřív už můj pohled do zrcadla na sebe byl katastrofální. Teď miluji samu sebe. Naučila jsem se být k sobě laskavá. A miluji svůj život. Úžasně se zlepšily vztahy v mém okolí, v rodině, s přáteli a v práci. Tento kurz bych doporučila všem lidem, kteří mají odvahu udělat ten krok ke své změně.
Petra Jelenčiaková

Už to stačí, co říkáš?
Máme ještě asi stovku referencí, ale věříme, že víc nepotřebuješ - své rozhodnutí už znáš.
Těšíme se na Tebe, pokud klikneš na tlačítko,
budeme se odteď radostně potkávat.

Šance přihlásit se je do půlnoci 31.1., tedy ještě

Potřebuješ se na něco zeptat? Ujistit? Není ti něco jasné? Napiš nám, jsme tu pro tebe - alex@alexejbycek.cz