Rok Sebelásky

 • Najdi klid, bezpečí a lásku.
 • Začni být naplno sama sebou - divoká, spontánní, radostná - projevuj se přirozeně tak jak cítíš, a nestyď se za to!
 • Zakus, jaké to je, když důvěřuješ sama sobě, vesmíru a životním událostem, které tě učí.
 • Zaměř se na svoje nitro a zjisti, že ty sama sobě můžeš být zdrojem radosti a klidu a díky tomu zvládat svůj život mnohem snadněji.

Chceš to (za)žít?

Skvělé! Víme, jak na to a naučíme tě to. 

Připravili jsme pro tebe transformační balíček

Rok Sebelásky

Díky němu...

 • posílíš své sebevědomí.
 • znovu najdeš vnitřní sílu a chuť do života.
 • se budeš cítit silnější, krásnější a mnohem víc sama sebou.
 • konečně si začneš plnit své sny a touhy.

Ještě jsi tu? Výborně!

Rok Sebelásky je přesně pro Tebe

Tenhle balíček je mezi našimi projekty naprosto výjimečný. Obsahuje 4 mocné kurzy, díky kterým se naučíš pracovat s emocemi, přijmeš své ženství, posílíš zdraví, splníš si menší i větší sny, a hlavně - půjdeš do toho všeho V PRAXI.

 

Zlepšíš svůj pocit v každém tvém běžném dni, protože právě tam se rozhoduje o tvém štěstí. My ti k tomu teď dáme naší plnou podporu prostřednictvím praktických postupů, špičkových informací a veliké podpory.

Alex a Tereza - autoři a průvodci Roku Sebelásky

Pod citlivým přístupem praskala naše ochranná brnění, aby se všechny naše emoce mohly prodrat na povrch, abychom poznaly, kým jsme a jaká je naše podstata. Já si uvědomila, že z „poddané“ se mohu stát „královnou“, z nevědomé vědomou, z nervózní matky milující průvodkyní mého syna.
Jana Dvořákováúčastnice kurzu Terezy a Alexe

Jsme Alex a Tereza a s velikou radostí pracujeme s lidmi v živých i online transformačních kurzech. Prošlo jimi už na 3000 lidí a my víme, že právě za současných podmínek má osobní rozvoj největší smysl.

 

K probouzení lidí k lepšímu a láskyplnějšímu životu dochází ve velkém skrze ženy, proto je Rok Sebelásky zaměřený na ženy a má atmosféru velké podpory, vzájemnosti a radosti.

 

Procházíme teď všichni řadou výzev a my víc než kdy dřív chceme poskynout podporu každému, kdo o ní stojí. Cílem je bod, kdy plně vnímáš svou hlubokou vnitřní pravdu a je pro tebe důležitější než jakékoli vnější dění.

 

SPOLU SE NAPOJÍME NA „PROUD“. Sebelásky, života, klidu a radosti, která je dostupná, ať se venku děje co chce. Tenhle proud ti teď nabízíme v Roce Sebelásky.

Co balíček obsahuje

 • Rok Sebelásky obsahuje 4 transformační online kurzy: Osvoboď svou vizi, Sebeléčení, Přijetí posvátné sexuality a Život v zázraku
 • Projdeš je s naší podporou a s dalšími účastníky v první polovině roku 2023 - buď ve společných termínech od února do června anebo sama v čase, kdy je to pro tebe nejlepší
 • Tyto kurzy tě naladí a dlouhodobě ti pomohou zažít ten nejúžasnější rok
 • V druhé polovině roku ti jako podporu pošleme několik dárků a silné meditace - díky tomu vytrváš a pocítíš hluboký klid a sebelásku
Od začátku jsem k těm lidem cítila značnou důvěru a neměla problém se s něčím svěřit. A to mi opravdu pomohlo.
Dana VlkováÚčastnice kurzů Život v zázraku
a Přijetí posvátné sexuality
Úžasný byl nejen samotný kurz, ale také to propojení celé skupiny. Člověk mnohem více cítí, že není sám. Že jsme všichni propojení.
Veronika ŠavelováÚčastnice kurzu Osvoboď svou vizi

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Veronika Hírešová - absolventka kurzů Život v zázraku a Přijetí posvátné sexuality

Co Tě čeká v Roce

Sebelásky

Naplníš své sny

V kurzu Osvoboď svou vizi rozvineš své sny a odvážíš se vkročit tou pravou nohou do života. Posílíš své sebevědomí, najdeš a půjdeš do toho, co nejvíc miluješ a co ti dělá největší radost.

Termín kurzu: 13.2. - 5.3. 2023
(pozor: tento i následující kurzy můžeš projít i v jiném termínu tak, jak se to hodí tobě)

Opečuješ své tělo i emoce

V kurzu Sebeléčení se naladíš na své tělo a své skutečné potřeby, začneš jim naslouchat a dostaneš ty nejlepší postupy, jak se udržet ve zdraví a jak léčit a opečovat i své emoce.

Termín kurzu: 20.3. - 2.4. 2023

Přijmeš svou ženskou sílu

V tomto kurzu se osvobodíš a pustíš strachy a předsudky. Skrze meditace a jednoduchá cvičení, která můžeš dělat zcela sama, začneš důvěřovat svým pocitům a objevíš své přirozené kouzlo a nezlomnou ženskou sílu.

Termín kurzu: 24.4. - 14.5. 2023

Otevřeš se zázrakům ve Tvém životě

Tady vstoupíš do svého života v zázraku. Získáš nadhled a klid, pročistíš vztahy ve svém životě, naladíš se na radost a zjistíš, že překvapení, nadšení, úúdiv a vášeň jsou tvá životní cesta!

Termín kurzu: 5.6. - 25.6. 2023

Díky tomuto balíčku...

 • Pocítíš Lásku
 • Objevíš svou sílu
 • Opečuješ své zdraví, sny a emoce
 • Najdeš sebevědomí a začneš žít život podle svých představ
To, že jste nám témata předkládali srozumitelnou teorií spojenou s praxí (která občas pronikla až do morku kostí), bylo úžasné, laskavé a účinné. Zažila jsem obrovský posun, jaký už hodně dlouho ne, od euforie, přes trochu bolestné smiřování se všemi stránkami své osobnosti, objevování své síly, o které jsem sice věděla, ale neuměla ji probudit, zbavování se starých vzorců chování a nacházení nových úhlů pohledů...

Největším úspěchem je, že mohu poprvé v životě říct: Mám se ráda! Bez toho, abych to vnímala jako sobectví. Teď vidím svět jako nádherné místo, kde máme všichni možnost tvořit. A zažívat zázraky.
Libuše Krejčíková

Představ si,

že každý den prožíváš
sebelásku, která Tě léčí a regeneruje.

Každým okamžikem jsi klidnější a blaženější. Zároveň cítíš, jak se Ti navrací síla a záříš štěstím.

Cítíš víc a víc, že jsi sama sebou a že je to skvělé.

Začínáš se radovat...

Jaká je cena

Roku Sebelásky?

Balíček čtyř kurzů i s dárky (víc o dárcích níže) má hodnotu

17 990,- Kč

Teď do 15.1. ale zaplatíš zaváděcí cenu -  o 60% méně!!!

6 999,- Kč

Je to opravdu jedinečná možnost, jak investovat do sebe, celého svého roku a dalšího života. Nacházíme se ve výjimečném čase, kdy se každý zvlášť musíme rozhodnout, jestli půjdeme cestou strachu nebo lásky.

A proto ti teď na přelomu roku nabízíme tyhle úžasné kurzy za tak krásnou cenu. Jsme vděční, že skrze nás přišly a pomáhají. Navíc si všechny materiály můžeš procházet opakovaně, i když zaplatíš jen jednou.

Je to přelomová chvíle, kdy právě láska k sobě a postavení se do své síly ti dá vše, co sis od života přála. Ta šance je právě teď.

Tato zaváděcí cena platí do půlnoci 15.1., tedy ještě

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Dana Augustová - absolventka kurzů Osvoboď svou vizi, Přijetí posvátné sexuality a Sebeléčení

K balíčku máme pro tebe navíc tyto

Dárky

DÁREK #1: Podpůrné meditace

Aby Tvůj rok byl opravdu plný Sebelásky, dostaneš od nás jako podporu silné meditace, díky kterým vytrváš na cestě a budeš se cítit skvěle a naplněně.

Tyto meditace v hodnotě 990 Kč získáš jako BONUS ZDARMA.

DÁREK #2: Osobní konzultace

Někdy si připadáme jako v bludném kruhu a nemůžeme se pohnout z místa. Přesně proto ti v rámci balíčku nabízíme 60timinutovou konzultaci s Terezou. Pomůžu ti na tvou situaci nahlédnout, podpořím tě a naladím tak, abys mohla přijít na to správné řešení. 

Konzultaci v hodnotě 2 000 Kč získáš jako BONUS ZDARMA.

DÁREK#3: Škola Sebelásky

Toto je náš speciální dárek - zcela nový kurz, ve kterém najdeš ty nejsilnější způsoby, jak pocítit svou hodnotu, naladit se na své nitro a vnímat v běžných dnech lásku a sílu, která v Tobě je a pořád skrze Tebe proudí.

Speciální kurz v hodnotě 3 000 Kč získáš hned v lednu jako BONUS ZDARMA.

Těmto kurzům věříme

Kurzy v Roce Sebelásky jsou skutečný zázrak. Vznikaly za velikého napojení a mají moc tě uzdravit a proměnit tvůj život. Pokud bys přeci jen došla k tomu, že ti kurzy nejsou prospěšné, můžeš nám do konce března napsat a peníze ti vrátíme zpět. Naším kurzům totiž věříme a proto se nebojíme ti tuto garanci nabídnout. :)

Ke kurzům nám klienti napsali tyto krásné

Vzkazy

Cítím klid v srdci... Naplnila jsem si své „kalíšky“ sebeúcty... ženství... prostě je tam změna a některé pocity nebo vjemy nemůžu popsat ani uchopit, prostě to tam je. Ještě jednou vám moc děkuju, a všem holkám, jste všechny úúúžasné. 🙂
Jana Kirethováúčastnice kurzu Přijetí posvátné sexuality
Kurz byl naprosto úžasný, dokonce bych řekla, že jeden z nejlepších, co jsem měla možnost absolvovat. Je to i tím, že miluji tuto cestu a kurz byl dělaný jak pro mě :-D

Vše bylo totiž naprosto nad moje očekávání! Spíše jsem tipovala, že to budou afirmace atd. – tak, jak to je ve spoustě jiných kurzů. Ale silně jsem se spletla, kurz byl věcný, cvičení jednoduchá, ale naprosto geniální a vaše vedení – takové jsem v jiných kurzech nezažila. Do toho v průběhu ty webináře - bylo to úžasné, jak šité na míru. Je z toho opravdu cítit, že lidem pomáháte. Moc DĚKUJI.
Klára Ticháúčastnice kurzu Život v zázraku
Kurz jsem zpočátku brala zejména jako možnost dopřát si nějaký čas jen pro sebe, a zároveň jsem doufala, že se dostanu blíže sama k sobě a ke své vnitřní síle. Je udivující, jaké emoce může vyvolat setkání s cizími ženami, které však mohou být svým osudem, svou otevřeností a upřímností bližší, než lidé, v jejichž blízkosti se vyskytujeme denně.

Pod citlivým přístupem praskala naše ochranná brnění, aby se všechny naše emoce mohly prodrat na povrch, abychom poznaly, kým jsme a jaká je naše podstata. Já si uvědomila, že z „poddané“ se mohu stát „královnou“, z nevědomé vědomou, z nervózní matky milující průvodkyní mého syna.

Výsledek? Za neutuchající podpory všech zúčastněných jsem dokázala odejít ze vztahu udržovaného vyvoláváním strachu a viny, stala jsem se „tvůrkyní svého života“, která už nechce sejít z vlastní cesty. Nečekaným darem je změna chování mého syna a jeho zvyšující se sebedůvěra v sebe sama. Asi zrcadlí maminku. :) Děkuji.
Jana Dvořákováúčastnice kurzu Sebeléčení a Přijetí posvátné sexuality
Mala som kopu zážitkov, veľmi cenných, miestami mňa veľmi udivujúcich, že toto sa dá a tak ľahko - a hlavne som ich vyskúšala. Lebo občas čosi prečítame, povieme si OK, ale nespravíme to... Tým, že som bola v kurze, som sa zahryzla a povedala si, že idem do toho naplno. A vyšlo to, bola to úžasná cesta!

Ja teda už sa sebarozvoju venujem celkom dlho, ale toto bolo ako našité na mňa - i keď sa mi ťažko rozhoduje a nevydržím u ničoho dlho, tu som si vytvorila slušný návyk!

Veľmi veľmi pekne vám ďakujem, aj za vás, že toto robíte a veľmi dobre to robíte :D Prajem vam krásny život, ako je teraz ten moj ;)
Mária Kováčikúčastnice kurzu Osvoboď svou vizi

Máš

Otázky?

 • Musím kurzy procházet pouze v uvedených termínech?
  Ne. V těchto termínech budeme kurzy procházet s účastníky a je to tedy skvělá příležitost získat podporu a motivaci. Ale přístupy ti zůstanou natrvalo a pokud chceš, můžeš kurzy projít i kdykoli jindy, kdy ti to bude vyhovovat.
 • Můžu získat přístupy ke všem kurzům okamžitě?
  Abys měla ideální motivaci, zpřístupňujeme kurzy postupně. Pokud si ale přeješ mít všechny materiály okamžitě, napiš nám na alex@alexejbycek.cz a my ti to umožníme. Samozřejmě i pak kurzy můžeš procházet společně s námi v uvedených termínech.
 • Jak je to náročné časově?
  Každý kurz trvá 2-3 týdny a když běží, je dobré mu věnovat cca. 30 minut denně. Je možné zvolit si i vlastní tempo a materiály zůstávají trvale, ale pokud máš zájem proměnit svůj život, 30 minut je ideální doba.
 • Je možné balíček zaplatit ve splátkách?
  Ano, pokud pro tebe není možné zaplatit částku hned, umožňujeme platbu ve 3 měsíčních splátkách.
 • Některý z těchto kurzů už mám koupený, musím ho platit znovu?
  Ne. Pokud některý z těchto kurzů už máš, nemusíš ho platit znovu - napiš nám na alex@alexejbycek.cz a my ti dáme slevu.
 • Funguje to doopravdy?
  Funguje to tak moc, jak moc do toho půjdeš. Jsou lidi, kteří zasvěceně mluví o spoustě věcí, ale nic nepraktikují. A pak jsou lidi, kteří nejsou tak vzdělaní, ale každý nový poznatek jdou hned dělat v praxi. Nemusíme říkat, kteří z těchto dvou jsou šťastnější. Tenhle balíček je celý výzvou, aby ses pustila do praxe. Skrz jednoduché věci, které mají tu největší moc změnit tvůj život.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Alena Dvořáčková - absolventka kurzů Sebeléčení a Život v zázraku - která i s pomocí našich kurzů překonala roztroušenou sklerózu, po 20 letech nemoci je zdravá a už 3 roky neužívá jakoukoliv medikaci

Rok Tvé Sebelásky... je tu

Sebeláska je to nejdůležitější, co Ti dává sílu, radost a život. Je zdrojem léčivé energie. Je nádherné, když v ní můžeš být, rozjímat, cítit a naslouchat jí.

Teď jí můžeš žít a být plně sama sebou.

Budeš jí ale cítit přesně tak moc, jak moc se jí otevřeš. Zrovna nedávno mi psala paní, které po roce spolupráce se mnou ukončili léčbu roztroušené sklerózy. Tereze píšou ženy s vyléčenými vztahy. Lidé lépe zvládají vztahy s rodiči a dětmi. Prostě vidíme, že zázraky se dějí všude kolem nás, a naším posláním je rozšířit tohle vědomí:

Že máš moc za libovolných podmínek proměnit svůj život.

Teď se buď můžeš vymlouvat, že není ta pravá chvíle. Anebo se můžeš odvážit a proměnit svůj život k nepoznání. Je to Tvá cesta Lásky, tvá cesta "k úsměvu Buddhy", a máš jí na dlani. Tvá pravá chvíle... je

TEĎ

Tato skvělá cena platí do půlnoci 15.1., tedy ještě

Chceš ještě více referencí?
Tady jsou:

Pro mě osobně byla spolupráce s Terezou začátkem skutečného života. Očekávala jsem, že mi pomůže otevřít se sama sobě i druhým lidem a naučí mě nějaké techniky uvolnění a sebepoznání. Ale to, co její kurz nakonec obsáhl, a to, co jsme díky nabídnuté platformě přidaly my, účastnice, bylo zatím to největší v mém životě, co jsem si ani nedovedla představit.

Poznala jsem více samu sebe, světlo a lásku, která ve mně přirozeně je, a která jediná je skutečná. Prožila jsem hluboký, osvobozující pláč a vztek, ale taky živoucí radost z bytí. Udělala jsem první krůčky k novému životu. Terezčina práce mi ukázala nádherné dveře na cestě za bezpodmínečnou láskou; dala mi na tuhle cestu základní manuál, díky kterému z téhle cesty už nesejdu.

Spolupráci s Terezou doporučuji z celého srdce všem, kdo chtějí začít opravdu žít.
Radka Veseláúčastnice kurzu Přijetí posvátné sexuality
Alex předává to nejdůležitější, co se během cesty osobního rozvoje můžete dozvědět. Shrnuje a jasně vysvětluje, jak naleznete vnitřní klid, vyšší smysl života, a jak dosáhnete svých cílů.

Dostáváte do rukou opravdu efektivní nástroje k transformaci svého života.
Zuzana Věchtová
To, že jste nám témata předkládali srozumitelnou teorií spojenou s praxí (která občas pronikla až do morku kostí), bylo úžasné, laskavé a účinné. Zažila jsem obrovský posun, jaký už hodně dlouho ne, od euforie, přes trochu bolestné smiřování se všemi stránkami své osobnosti, objevování své síly, o které jsem sice věděla, ale neuměla ji probudit, zbavování se starých vzorců chování a nacházení nových úhlů pohledů...

Největším úspěchem je, že mohu poprvé v životě říct: Mám se ráda! Bez toho, abych to vnímala jako sobectví. Teď vidím svět jako nádherné místo, kde máme všichni možnost tvořit. A zažívat zázraky.
Libuše Krejčíkováúčastnice kurzu Život v zázraku, Přijetí posvátné sexuality a Sebeléčení
Jsem tak vděčná, že jsem do toho šla!

Tenhle kurz byl o životě samotném – o tom, jak ho vědomě žít, s láskou, tak, abychom si troufali dávat a aby se nám vše, co dáváme, vracelo zpět. Jsem nadšená!
Renata Hamersúčastnice kurzu Život v zázraku
Ohromně oceňuji podpůrnou skupinu na fb, která mi pomohla neodkládat cvičení s tím, že "teď to nejde", tak to udělám "jindy". Je dobré i vědomí, že je možné cokoliv konzultovat s vámi nebo ostatními účastníky kurzu - je to hodně motivující. Shrnu to celé do jednoho velkého upřímného DĚKUJI
Jitka Holečkováúčastnice kurzu Osvoboď svou vizi a Život v zázraku
Kolotoč dětí, domácnosti a práce mě ubíjel, cítila jsem se úplně bez energie a elánu. A tehdy jsem se dostala k vašim kurzům. Podle názvu se mi líbily, ale vůbec jsem nečekala, co se mnou udělají!

Poznala jsem víc samu sebe, svoje reakce, zjistila jak pracovat s pocity a vnímat se. Lépe chápu reakce ostatních, neberu si věci vůbec tolik osobně, cítím ohromné zlepšení v komunikaci s druhými, užívám si víc legrace a cítím se volnější. Když jsem si nevěděla rady v kurzu nebo potřebovala pomoct, vždycky se našla rada od Terezy a Alexe.

A tak jsem se vnitřně zklidnila, mám i víc síly. A práci teď beru mnohem víc jako zábavu. Proto kurzy doporučuji všem, kdo chtějí naplno žít a přestat se trápit s nesmysly. Jde to!
Marcela Jurečkováúčastnice kurzů Život v zázraku a Přijetí posvátné sexuality
Kurzy jsou velmi našlapané a váš přístup k nám všem mě tak nadchnul, že jsem si vážně celou tu dobu užívala. Těšila jsem se na každou novou lekci jako už dlouho ne. A nebylo to vůbec hrané, mně bylo opravdu moc dobře. Především jsem byla důsledná a pracovala poctivě a s radostí do posledního webináře.

A s odstupem? Ty pocity ve mně jsou velmi pozitivní. Nejsilnější pro mě bylo téma vděčnosti a jak být tvůrcem svého života. Celé to bylo dokonale zkoncipované a propracované. Děláte to s láskou a nadšením, a je na vás spoleh;)
Jana Novotnáúčastnice všech kurzů Roku Sebelásky
Kurz pro mě měl ohromný užitek! Moc se mi líbí jeho přehlednost a hlavně obsahová stránka.
Hodně věcí jsem si potvrdila, co už jsem dříve slyšela nebo četla, ale až díky tomuto kurzu mi všechno docvaklo jako nějaké puzzle.

Je to pro mě zásadní posun a přijímám se díky tomu daleko víc taková, jaká jsem. Děkuji!
Zuzana Válkováúčastnice kurzu Osvoboď svou vizi
Do kurzu jsem šla s tím, že jsem chtěla zažívat více radosti a naučit se lépe pracovat se svými negativními emocemi. To se mi jednoznačně povedlo :)

Nejsilnější pro mě bylo, když jsem si uvědomila, že to, jestli se teď budu radovat, je jen a jen mé rozhodnutí, že se můžu vlastně okamžitě přestat trápit, když si to dovolím. A za to opravdu moc děkuji:-)
Blanka Pešákováúčastnice kurzu Život v zázraku
Tento kurz bolo moje najlepšie rozhodnutie, ako zlepšiť svoj život a doslovne "naučiť sa , život milovať". Veľmi som túžila nájsť vnútorný pokoj a šťastie. Vedela som , že šťastie neprichádza z vonku, že mi ho nik nemôže dať, že byť vnútorne pokojná a vyrovnaná nie je len tak... lusknutím prsta. Problém bol , že nevedela som ako na to...aj keď som čítala knihy o týchto témach, vydržalo to nejaký čas, ale nebolo to "ono".

Jednoducho potrebovala som pomoc na mojej ceste životom. Vlastne tú pomoc som od Vášho kurzu očakávala a tá aj prišla, dokonca o veeeeľa viac... Prišla s ním do môjho Života aj láska, viera, odvaha, zmena, sebaláska, sebaúcta, sebapoznanie, nadhľad, mnoho pochopení a to všetko vďaka cvičeniam a postupu tohto úžasného kurzu. ❤️ Vďaka Vám Alex a Terezka, veľmi si to vážim, jednoducho tá dobrá energia začala prúdiť zo všetkých strán.
Marta Budzakováúčastnice kurzů Život v zázraku, Přijetí posvátné sexuality a Sebeléčení
Vaše vedení a přístup "dělej, jak to cítíš a potřebuješ" mě přesvědčil, že jsem tady správně. Když jsem narazila na tento kurz, okamžitě jsem věděla, že to je ono. A pak už jsem jen žasla, co se začalo dít při plnění úkolů. Nevěřila bych, že je možný takový posun ve vnímání vlastního života. Nejsilnější pro mě bylo téma Sebepřijetí, ke kterému se opakovaně vracím. Děkuji za vše, co jste nám předali, za váš přístup i úžasnou atmosféru.
Kateřina Kadlecováúčastnice kurzů Osvoboď svou vizi a Život v zázraku
Moc děkuji za váš úžasný kurz! Už když jsem uviděla reklamu na něj, tak jsem věděla, že je to to, co hledám a že to bude super. Očekávání jsem tedy měla veliká a ve veliké míře se i naplnila. Těch pár procent nenaplnění bylo způsobeno mým nedostatkem času, ale to ještě doženu. A...

Byla to jízda! Skvělé techniky přinesly velikou úlevu a uvědomění. Tak pouštím strachy a vím, že teď už svůj život přijímám a miluji a že se mám výborně. Fakt. Cítím ohromnou vděčnost ♥♥♥
Jana Bínováúčastnice kurzů Přijetí posvátné sexuality a Život v zázraku
Nevěděla jsem do čeho jdu a co mě čeká. Jen jsem věděla, že potřebuji ve svém životě něco změnit. A i když jsem měla minimální očekávání, můj život se otočil o 180 stupňů. Vlastně když se ohlédnu ten rok nazpět, musím říct, že vstoupit do kurzů k Tereze a Alexovi bylo mé nejlepší rozhodnutí v životě. Byla to (a stále pokračuje) úžasná cesta.

Naučila jsem se naslouchat svému nitru, získala zdravé sebevědomí. Dřív už můj pohled do zrcadla na sebe byl katastrofální. Teď miluji samu sebe. Naučila jsem se být k sobě laskavá. A miluji svůj život. Úžasně se zlepšily vztahy v mém okolí, v rodině, s přáteli a v práci. Tyto kurzy bych doporučila lidem, kteří mají odvahu udělat ten krok ke své změně.
Petra Jelenčiakováúčastnice kurzů Sebeléčení, Přijetí posvátné sexuality a Život v zázraku

Už to stačí, co říkáš?
Máme ještě asi stovku referencí, ale věříme, že víc nepotřebuješ - své rozhodnutí už znáš.
Těšíme se na Tebe, pokud klikneš na tlačítko,
budeme se odteď radostně potkávat.

Tato skvělá cena platí do půlnoci 15.1., tedy ještě

Potřebuješ se na něco zeptat? Ujistit? Není ti něco jasné? Napiš nám, jsme tu pro tebe - alex@alexejbycek.cz