Meditace

Sebelásky

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
 • Toužíš po klidu, bezpečí a lásce?
 • Chceš se spojit sama se sebou a cítit svou sílu?
 • Chceš svobodně dýchat a začít si plnit přání?
 • A chceš každou chvilku pro sebe využít na maximum?

Mám tu pro Tebe jedno magicky účinné řešení.

Připravila jsem pro tebe regenerační meditační balíček

Sebelásky

Díky němu...

 • se budeš cítit silnější, krásnější a mnohem víc sama sebou.
 • znovu najdeš vnitřní sílu a chuť do života.
 • posílíš své sebevědomí.
 • konečně si začneš plnit své sny a touhy.

Ještě jsi tu? Výborně!

Meditace Sebelásky jsou přesně pro Tebe

Díky unikátnímu propojení klasické řízené meditace  s technikou zvanou Yoga nidra (Jógový nebo také Vědomý spánek), se budeš cítit jako znovuzrozená.

Účinně se naladíš na svou sílu a své sny a do života Ti začnou přicházet ty správné příležitosti a inspirace.

Povím Ti příběh...

Dřevorubec nařeže za jeden den 20 stromů. Druhý den už je to 15. Každý další den stěží nařeže 5 stromů. Když se ho zeptají: "Proč si nenabrousíš pilu?" Dřevorubec odpoví:

"Broušení? O tom jsem něco slyšel, prý by to mohlo být dobré, dokonce možná skvělé....

Ale na to já nemám čas, nestíhám, mám tu spoustu práce, tak mě nezdržujte s nějakým broušením."

A přesně tak je to s meditacemi.

Jsem nesmírně vděčná, že jsem včas pochopila jejich sílu a moc a zamilovala se do všeho, co mně i mým klientkám přináší.

JMENUJI SE TEREZA TĚŠÍNSKÁ

a pomáhám lidem probouzet Vědomí během každodenního života. Kráčím cestou duchovního růstu a osobního rozvoje už téměř 20 let.

Zažila jsem veliká trápení, deprese, závislosti, chudobu, samotu. Byla jsem člověkem, kterého by někdo mohl nazvat totální spodinou. 

Dnes si všech svých zkušeností nesmírně vážím. Vím, že nic není až moc, neexistuje situace, ze které by nebylo cesty ven. Není člověk, který by nebyl hoden světla a lásky.

Také vím, že vše, co potřebujeme, máme v sobě. Stačí se na TO naladit! A k tomu mi byla, je a bude nejlepším průvodcem meditace.

Vedené meditace mi vždycky dělaly a dělají tak dobře, že si je od jisté doby dopřávám vždy, když potřebuju najít směr. Užívám si velkého klidu, napojení, léčení... Užívám si blaženosti bytí a hluboké moudrosti, která je vždy přítomna.

 Zkus to i ty!

Čtyři léčivé meditace

Sebeláska je to nejdůležitější, co nám dává sílu, radost a kvalitu života. Je zdrojem léčivé energie. Je nádherné, když v ní můžeš být, rozjímat, cítit a naslouchat jí.

Tyto meditace jsem natáčela na silových místech a předávám ti v nich hluboké léčivé poselství, které ti přinese klid a uzdravení každé buňce tvého těla.

Meditace

Sebelásky

jsou výjimečné

 • Pocítíš Lásku
  V první meditaci Láska k sobě se začneš cítit blažená a rozpomeneš se na to, jaké to je - Tvé tělo i mozek si nádherně odpočinou, Duše pookřeje a ten stav se pro tebe stane zcela přirozený.
 • Začneš žít a dýchat jako Bohyně
  V druhé meditaci Vdechni svou Bohyni se dotkneš své vnitřní ženy. Díky tomuto setkání začneš vyzařovat lásku a vnitřní sílu a tvůj krásný obličej rozsvítí jemný úsměv.
 • Setkáš se se svou vnitřní holčičkou a opečuješ jí
  V třetí meditaci Znovu celistvá dopřeješ podporu a sílu svému vnitřnímu dítěti. Budeš pak cítit mnohem víc tu jistotu, že jsi v pořádku tak, jak jsi.
 • Budeš si plnit sny a touhy
  Ve čtvrté meditaci pro Klidný spánek a splněné sny, kterou si můžeš pouštět před spaním, zažiješ hluboký klid a podpoříš splnění svých přání.
 • Budeš si moct meditace užívat kdykoli a kdekoli
  Třeba při svíčkách ve voňavé vaně, nebo zamčená v kanceláři. :)
Terezko, Tvoje meditace se pro mě staly každodenní velmi milou rutinou! Vždy večer už se těším, až půjdu spát a pustím si některou do ouška. Po Tvé meditaci se cítím vnitřně odpočinutá a přesto silná a velmi rozhodnutá jít správným směrem.

Od té doby, co tyto meditace poslouchám jde vše samo tak nějak lehce. Do cesty mi přichází okolnosti, které mi pomáhají a o náhody není nouze. Ještě jednou moc děkuji!
Jitka Štipčáková

Představ si,

že každý den prožíváš čtvrt hodiny
sebelásky, která Tě léčí a regeneruje.

Každým okamžikem jsi klidnější a blaženější. Zároveň cítíš, jak se Ti navrací síla a záříš štěstím.

Cítíš víc a víc, že jsi sama sebou a že je to skvělé.

Začínáš se radovat...

K meditacím Sebelásky mám pro tebe tyto

Bonusy

BONUS #1: Pracovní návod

K meditacím získáš i praktický návod, abys z nich vytěžila co nejvíce. 

Tento návod ve formátu pdf v hodnotě 99 Kč získáš jako BONUS ZDARMA pouze k balíčku meditací Sebelásky.

BONUS #2: Osobní konzultace

Někdy si připadáme jako v bludném kruhu a nemůžeme se pohnout z místa. Přesně proto ti nabízím tuto konzultaci. Pomůžu ti na tvou situaci nahlédnout "z výšky", podpořím tě a naladím tak, abys mohla přijít na to správné řešení. 

Pokud budeš chtít, popovídáme si zdarma spolu během 20 minut přes telefon nebo messenger o všem, co potřebuješ.

Těmto meditacím věřím

Meditace Sebelásky jsou skutečný zázrak. Vznikaly za hlubokého napojení v léčivém prostředí a mají moc tě uzdravit a proměnit tvůj život. Pokud bys přeci jen došla k tomu, že ti meditace nejsou prospěšné, napiš mi do 30 dnů od zakoupení a peníze ti vrátím zpět. Svým meditacím totiž věřím a proto se nebojím ti tuto garanci nabídnout. :)

Balíček čtyř meditací i s bonusy si cením na

1290,- Kč

Teď, do 22.12.2022 ale zaplatíš o 75% méně!!!

333,- Kč

Je to opravdu jedinečná možnost, jak investovat do sebe, své rodiny i budoucích potomků. Nacházíme se ve výjimečném čase, kdy se každý zvlášť musíme rozhodnout, jestli půjdeme cestou strachu nebo lásky.

A proto tu teď pro tebe mám tyhle úžasné meditace. Jsem vděčná, že ke mně přišly a pomáhají.

Jejich prožití si navíc můžeš užívat opakovaně, i když zaplatíš jen jednou.

Meditace Ti pošlu e-mailem ve formátu mp3. Můžeš je poslouchat online, nebo si je stáhnout do mobilu či počítače. Zůstanou ti už napořád.

Tato výjimečná cena platí do půlnoci 22.12., tedy ještě

Meditace Sebelásky jsou nádherné. Po poslechu mám v sobě stále silný pocit bezpečí a vnitřní radosti. Ten prožitek je opravdu úžasný, děkuji ti za toto čarovné setkání. Hudba, Tvůj hlas i informační kniha jsou skvělými průvodci. Díky!
Klára Hrubámaminka tří úžasných malých človíčků :o), podnikatelka, www.zijuradost.cz

K meditacím mi klienti napsali tyto krásné

Vzkazy

Terezčiny meditace jsou naprosto ohromující. Vůbec jsem si nedokázala představit o čem budou, navíc jsem s meditacemi dosud zkušeností moc neměla. Ale hned po prvních slovech mou mysl úplně „vtáhla do děje" a já se nechala unášet na klidné místo plné energie... Po meditaci jsem se cítila nádherně lehce, odpočatě a bez jakékoliv tíže.

Meditaci Lásky k sobě jsem se snažila poslouchat každý den, ale někdy mi to také nevyšlo.. Přesto jsem už po pár dnech víc uvolněná, nejsem v takove křeci, necítim na sobe takový tlak, nejsem tolik ve stresu. Rozhodně se citim sama lepe. I manžel si všimnul, že jsem prý na něj milejši. 😀 😀 😀 Terezko, moc děkuji a Tvé meditace doporučuji všem, kdo chtějí zažít něco úžasného.
Zuzana Bucifalová
Přestože miluju aktivní Oshovy meditace, u řízené meditace jsem nikdy nedokázala vydržet déle než 2-3 minuty. Tvoje meditace jsou však jedním slovem nádherné a úplně změnily můj pohled na řízenou meditaci. Při poslouchání Meditace pro klidný spánek a splněné sny jsem se ocitla v klidném a kouzelném místě, kde není vůbec těžké uvěřit, že se mi může splnit jakékoliv přání.

Je opravdu krásná a jemná... a já díky ní strávila čas uvnitř láskyplného nitra sebe samotné. Děkuji za ty úžasné chvíle. Už se těším, až se k nim zítra zase vrátím.
Martina Čampulová
Tyto meditace jsou velmi hluboké a procítěné. Mají velkou vibrační energii, mnohem vyšší než bývá klasická energie u jiných meditačních nahrávek. Medituji denně již 19 let, sama jsem vedla meditační kurzy a proto si troufám říci, že Terezina tvorba je jedinečná, energeticky jiná. Díky její meditaci si člověk automaticky vybalancuje harmonicky všechny čakry, aniž by ta meditace byla na toto prvoplánově určená.

Tereza dokáže člověka dostat nejen do hladiny alfa, ale i hlouběji do jeho duše a ještě dál do jeho podstaty, božské jiskry. Po pár dnech s jejími meditacemi se člověk začne celý energeticky čistit a měnit, postupně se začne měnit i vše okolo něj. Mně se tak stalo hned ve dvou oblastech: Za prvé v oblasti zdraví, kdy chřipka odešla úplně jinak, rychleji a ještě mi dodala jinou a novou energii do mého těla. Změny jsem zaznamenala i v oblasti vztahů. Do mého života přicházejí lidé, se kterými synchronizujeme ve více oblastech, na více úrovních. Zároveň ti, se kterými tolik nerezonuji, v míru odcházejí.

Jsem zvědavá, co vše se ještě v mém životě pročistí když si budu meditace procházet delší čas :-) Terezo, děkuji ti za tyto meditace a přeji ti ze srdce mnoho inspirace a nadšení při další tvorbě.
Barbora Bohatáwww.harmonickacesta.cz
Po cestě ven z té emoční divočiny, co jsem prožívala, mi hodně pomohly Tvoje meditace. V poslední době si nejvíc pouštím tu na splněné sny. Terezko, popravdě, žádnou tak dobře nahranou meditaci jsem ještě neslyšela. Je obrovsky propracovaná a zároveň působí úplně jednoduše a přirozeně a já se vždycky nemůžu dočkat, až budu zase zpátky v tom světě lítat jakoTarzan anebo cokoliv si zamanu. Hrozně hezky namluvená a podklad je opravdu citlivě zakomponovanej. Je to fakt pecka!
Jůlie Goetzová
Terezko, Tvoje meditace se pro mě stala každodenní velmi milou rutinou! Nejen, že jsem si přesně vytyčila svůj cíl a jistě za ním jdu, ale okolí je vstřícnější než kdy jindy a mnoho neskutečných nápadů opravdu vychází!:-) Jako bonus, bych chtěla uvést, že už jsem jeden večer nevěděla jak uspat svou dcerku, nic nefungovalo.... tak jsem ji v zoufalství pustila Tvou meditaci pro klidný spánek a ona usnula! :-) Moc děkuji! :-)
Jitka Štipčáková
Terezka má nádherný, uklidňující hlas. Meditací provází tak lehce a příjemně, že se na meditaci každý den vyloženě těším. Jednoduše se nemůžu dočkat chvíle, kdy jsem pouze sama se sebou, dobíjím energii a moje tělo, mysl i duše má čas a prostor na celkovou regeneraci. Ocitám se v místě, kde se dějí zázraky.

Vím, že i další ženy se do něj budou jistě rády navracet. Ale o tom se už musí přesvědčit samy. Já mohu pouze jediné, doporučit je z celého srdce, a Terezce za ně upřímně poděkovat!
Mgr. Michaela FilipováCestou šťastného introverta, www.michaelafilipova.cz
Ahoj Terezka, Ďakujem Ti za meditácie, včera som si hneď dve vypočula. Pri 95 % meditácií a hlavne tých, ktoré si robím večer, zaspím. A včera som to pri plnom vedomí dala! Sú naozaj krásne a ty máš veľmi príjemný hlas.

U Bohyně som sa na chvíľku premenila na lesnú žienku, tancovala som pomedzi stromy a okolo mňa poletovali a spievali vtáčiky. Užila som si to. A pri Klidnom spánku a splnených snoch bolo úplne úžasne, keď som si prežila ten pocit, že je môj sen splnený, že je hotový. Ten pocit bol naozaj krásny a ja som bola veľmi dojatá. Ďakujem.
Lenka RumanováTerapeutka, lektorka EFT, www.lenkarumanova.sk
Ahoj Terezko, ty musíš byť anjel, ktorého mi zoslalo samo nebo. Inak si to celé neviem vysvetliť. Odkedy som si prvýkrát v piatok vypočula prvú meditáciu, mám neutíchajúcu túžbu ťa objať. Škoda, že si tak ďaleko. Neviem ani slovami opísať, čo zažívam. Meditácie sú úúúúúúžasnéééééé.

Darí sa mi ich počúvať každý deň. Verím, že sa to prejaví. Určite mi tieto tvoje meditácie neprišli do cesty náhodou práve teraz. Mám v súkromí náročné obdobie a viem, že ho lepšie zvládnem aj práve vďaka týmto meditáciám. Som ti tak vďačná, že si to ani nevieš predstaviť. 🙂 Ďakujem, ďakujem, ďakujem.
Renáta Janečková

Možná Tě právě teď napadá,
že nemáš zkušenosti s meditací,
relaxace Ti nikdy moc nešla...

 • To vůbec nevadí, je to úplně jednoduché, stačí se nechat vést mým hlasem
  Navíc, získáš krátký manuál, díky kterému vše, co Ti tyto meditace mohou dát, využiješ na maximum.
 • Kdyby Ti meditace nevyhovovaly, nic neztratíš
  Nabízím totiž garanci vrácení peněz. Stačí mi napsat do 30 dnů od zakoupení na adresu: tereza@terezatesinska.cz. Já Ti, bez otázek, pošlu peníze zpět.
 • Jsem tu pro tebe, ráda Ti pomohu a povedu Tě
  Jeden z bonusů je možnost osobní konzultace se mnou, a pokud jí využiješ, pomohu Ti se vším tak, abys mohla na své cestě klidně kráčet vpřed.

Upokoj se, uzdrav, postav se do svého středu, do své síly.
Pak budeš vždy přesně vědět kudy se vydat, kdy vyčkávat
a kdy je čas jít do akce.

Nenech si proplout mezi prsty
už ani jeden krásný den Tvého života.
Objednej si

Meditace Sebelásky

PRÁVĚ TEĎ

a začni si užívat báječný svět kolem sebe!

Tato skvělá cena platí do půlnoci 22.12., tedy ještě

Tereza Těšínská

Potřebuješ se na něco zeptat? Ujistit? Není ti něco jasné? Napiš mi, jsem tu pro tebe. tereza@terezatesinska.cz