Regenerační meditace

Hluboký les

 • Máš strach z budoucnosti?
 • Zmáhá Tě únava a neustálá starost o všechny a všechno?
 • Chceš každou chvilku pro sebe využít na maximum?
 • Toužíš po klidu, bezpečí, lásce a hojnosti?

Mám tu pro Tebe jedno magicky účinné řešení.

Připravila jsem pro tebe regenerační meditaci

Hluboký les

díky které...

 • se budeš cítit mladší, zdravější a krásnější.
 • znovu najdeš vnitřní sílu a chuť do života.
 • konečně si začneš plnit své sny a touhy.

Ještě jsi tu? Výborně!

Hluboký les je přesně pro Tebe

Díky unikátnímu propojení klasické řízené meditace  s technikou zvanou Yoga nidra (Jógový nebo také Vědomý spánek), se budeš cítit jako znovuzrozená.

Zároveň se účinně naladíš na své sny, tak, že Ti do života začnou přicházet ty správné příležitosti a inspirace.

Povím Ti příběh...

Dřevorubec nařeže za jeden den 20 stromů. Druhý den už je to 15. Každý další den stěží nařeže 5 stromů. Když se ho zeptají: "Proč si nenabrousíš pilu?" Dřevorubec odpoví:

"Broušení? O tom jsem něco slyšel, prý by to mohlo být dobré, dokonce možná skvělé....

Ale na to já nemám čas, nestíhám, mám tu spoustu práce, tak mě nezdržujte s nějakým broušením."

A přesně tak je to s meditací.

Jsem nesmírně vděčná, že jsem včas pochopila její sílu a moc a zamilovala se do všeho, co mně i mým klientkám přináší.

JMENUJI SE TEREZA TĚŠÍNKÁ

a pomáhám lidem probouzet Vědomí během každodenního života. Kráčím cestou duchovního růstu a osobního rozvoje už téměř 20 let.

Zažila jsem veliká trápení, deprese, závislosti, chudobu, samotu. Byla jsem člověkem, kterého by někdo mohl nazvat totální spodinou. 

Dnes si všech svých zkušeností nesmírně vážím. Vím, že nic není až moc, neexistuje situace, ze které by nebylo cesty ven. Neexistuje člověk, který by nebyl hoden světla a lásky.

Také vím, že vše, co potřebuji mám v sobě. Stačí se na TO naladit! A k tomu mi byla, je a bude nejlepším průvodcem meditace.

Vedené meditace mi vždycky dělaly a dělají tak dobře, že si je od jisté doby dopřávám vždy, když potřebuju najít směr. Užívám si velkého klidu, napojení, léčení... Užívám si blaženosti bytí a hluboké moudrosti, která je vždy přítomna.

 Zkus to i ty!

Nazvala jsem ji tak proto, že les je zdrojem léčivé energie. Miluji, když v něm mohu být, rozjímat, cítit ho, poslouchat. Les ke mě mluví.

I tuto meditaci jsem natáčela uprostřed lesa a předávám ti v ní hluboké léčivé poselství, které ti přinese klid a uzdravení každé buňce tvého těla.

Regenerační meditace

Hluboký les

je výjimečná

 • Budeš se cítit blažená
  a tvé tělo i mozek si nádherně odpočinou a Duše pookřeje.
 • Budeš vyzařovat lásku a vnitřní sílu
  a tvůj krásný obličej rozsvítí jemný úsměv.
 • Budeš si ji užívat kdykoli a kdekoli.
  Třeba při svíčkách ve voňavé vaně, nebo zamčená v kanceláři. :)
 • Budeš si plnit sny a touhy
  a tento stav se pro tebe stane zcela přirozený.
Terezko, Tvoje meditace se pro mě stala každodenní velmi milou rutinou! Každý večer už se těším, až půjdu spát a pustím si ji do ouška. Po Tvé meditaci se cítím vnitřně odpočinutá a přesto silná a velmi rozhodnutá jít správným směrem.

Od té doby, co meditaci poslouchám, jsem si zcela jistá svým cílem a jistě kráčím po cestě k jeho dosáhnutí. Jde to samo tak nějak lehce. Do cesty mi přichází okolnosti, které mi s cílem pomáhají a o náhody není nouze. Ještě jednou moc děkuji!
Jitka Štipčákovázakladatelka projektu www.uklid-v-klidu.cz

Představ si,

že každý den prožíváš 23 minut
v nádherné milující přírodě, která Tě léčí a regeneruje.

Každým okamžikem jsi klidnější a blaženější. Zároveň cítíš, jak se Ti navrací síla a záříš štěstím a láskou.

K tomu všemu víš, že právě TEĎ pracuješ na svém snu.

Tvá touha se naplňuje...

K meditaci Hluboký les mám pro tebe tyto

Bonusy

BONUS #1: Meditace pro Tvůj klidný spánek a splněné sny

Těsně před spaním si prožiješ svá splněná přání. Bude se Ti krásně usínat a zároveň se naladíš na své cíle. Díky tomu Ti budou do života přicházet ty správné inspirace a příležitosti.

Tuto 8 minutovou meditaci v hodnotě 210 Kč získáš jako BONUS ZDARMA pouze k regenerační meditaci Hluboký les.

BONUS #2: Pracovní návod

Jednoduchý návod k meditacím, abys z nich vytěžila co nejvíce. 

Tento návod ve formátu pdf v hodnotě 99 Kč získáš jako BONUS ZDARMA pouze k regenerační meditaci Hluboký les.

BONUS #3: Osobní konzultace

Někdy si připadáme jako v bludném kruhu, nemůžeme se pohnout z místa. Přesně proto ti nabízím tuto konzultaci. Pomůžu ti na situaci nahlédnout "z výšky", podpořím tě a naladím tak, abys mohla přijít na to správné řešení. 

Popovídáme si zdarma spolu během 30 minut přes skype o všem, co potřebuješ. 

Této meditaci věřím

Meditace Hluboký les je skutečný zázrak. Vznikala za hlubokého napojení v lese a má moc tě uzdravit a proměnit tvůj život. Pokud bys přeci jen došla k tomu, že ti meditace není prospěšná, napiš mi do 30 dnů od zakoupení a peníze ti vrátím zpět. Svým meditacím totiž věřím a proto se nebojím ti tuto garanci nabídnout. :)

Meditaci Hluboký les i s bonusy si cením na

490 Kč

Podobnou cenu zaplatíš za půlhodinovou masáž.  Místo masérky Tě bude oblažovat můj hlas a Tvé tělo se bude regenerovat a léčit přesně tam, kde zrovna nejvíc potřebuješ.

Tento prožitek si navíc můžeš užívat opakovaně, i když zaplatíš jen jednou.

Meditaci Ti pošlu e-mailem ve formátu mp3. Můžeš ji poslouchat online, nebo si ji stáhnout do mobilu či počítače.

Meditace Hluboký les je nádherná. Po první poslechu mám v sobě stále silný pocit bezpečí a vnitřní radosti. Prožitek v hlubokém lese je opravdu úžasný. Ještě než jsi v meditaci vyslovila přizvání bytostí, byl jich už můj les plný a děkuji za přivedení na toto čarovné setkání. Hudba, Tvůj hlas i informační kniha jsou velmi milé. Díky za krásnou meditaci.
Klára Hrubámaminka tří úžasných malých človíčků :o), podnikatelka, www.zijuradost.cz

K meditaci mi klienti napsali tyto krásné

Vzkazy

Terezčina meditace Hluboký les je naprosto ohromující. Vůbec jsem si nedokázala představit o čem bude, navíc jsem s meditacemi dosud zkušeností moc neměla. Ale hned po prvních slovech mou mysl úplně „vtáhla do děje" a já se nechala unášet na klidné místo plné energie v hlubokém lese... Po této meditaci jsem se cítila nádherně lehce, odpočatě a bez jakékoliv tíže.

Meditaci jsem se snažila poslouchat každý den, ale někdy mi to také nevyšlo..Přesto jsem už po pár dnech víc uvolněná, nejsem v takove křeci, necítim na sobe takový tlak, nejsem tolik ve stresu. Rozhodně se citim sama lepe. I manzel si všimnul, že jsem prý na něj milejši. 😀 😀 😀 Terezko, moc děkuji a Tvou meditaci doporučuji všem, kdo chtějí zažít něco úžasného.
Zuzana BucifalováZa volantem bez nesnází, www.zuzanabucifalova.cz
Přestože miluju aktivní Oshovy meditace, u řízené meditace jsem nikdy nedokázala vydržet déle než 2-3 minuty. Tvoje meditace jsou však jedním slovem nádherné a úplně změnily můj pohled na řízenou meditaci. Při poslouchání Meditace hluboký les jsem se ocitla v klidném a kouzelném místě, kde není vůbec těžké uvěřit, že se mi může splnit jakékoliv přání.

A Meditace pro splněné sny? Krásná a jemná meditace, díky které jsem strávila čas uvnitř láskyplného nitra sebe samotné. Děkuji za ty krásné chvíle. Už se těším, až se k nim zítra zase vrátím.
Martina ČampulováVeganka, žena, matematička, www.zivotnahlavu.cz
Tyto meditace jsou velmi hluboké a procítěné. Mají velkou vibrační energii, mnohem vyšší než bývá klasická energie u jiných meditačních nahrávek. Medituji denně již 19 let, sama jsem vedla meditační kurzy a proto si troufám říci, že Terezina tvorba je jedinečná, energeticky jiná. Díky její meditaci si člověk automaticky vybalancuje harmonicky všechny čakry, aniž by ta meditace byla na toto prvoplánově určená.

Tereza dokáže člověka dostat nejen do hladiny alfa, ale i hlouběji do jeho duše a ještě dál do jeho podstaty, božské jiskry. Po pár dnech s jejími meditacemi se člověk začne celý energeticky čistit a měnit, postupně se začne měnit i vše okolo něj. Mně se tak stalo hned ve dvou oblastech: Za prvé v oblasti zdraví, kdy chřipka odešla úplně jinak, rychleji a ještě mi dodala jinou a novou energii do mého těla. Změny jsem zaznamenala i v oblasti vztahů. Do mého života přicházejí lidé, se kterými synchronizujeme ve více oblastech, na více úrovních. Zároveň ti, se kterými tolik nerezonuji, v míru odcházejí.

Jsem zvědavá, co vše se ještě v mém životě pročistí jakmile denním opakováním přesáhnu 21 dní. :-) Terezo, děkuji ti za tyto meditace a přeji ti ze srdce mnoho inspirace a nadšení při další tvorbě.
Barbora Bohatá (Maiwaldová)SANI, www.harmonickacesta.cz
Po cestě ven z té emoční divočiny, co jsem prožívala, mi hodně pomohla Tvoje meditace. Terezko, popravdě, žádnou tak dobře nahranou meditaci jsem ještě neslyšela. Je obrovsky propracovaná a zároveň působí úplně jednoduše a přirozeně a já se vždycky nemůžu dočkat, až budu zase zpátky v tom světě lítat jakoTarzan anebo cokoliv si zamanu. Hrozně hezky namluvená a podklad je opravdu citlivě zakomponovanej. Je to fakt pecka!
Jůlie GoetzováHerečka
Terezko, Tvoje meditace se pro mě stala každodenní velmi milou rutinou! Nejen, že jsem si přesně vytyčila svůj cíl a jistě za ním jdu, ale okolí je vstřícnější než kdy jindy a mnoho neskutečných nápadů opravdu vychází!:-) Jako bonus, bych chtěla uvést, že už jsem jeden večer nevěděla jak uspat svou dcerku, nic nefungovalo.... tak jsem ji v zoufalství pustila Tvou meditaci pro klidný spánek a ona usnula! :-) Moc děkuji! :-)
Jitka Štipčákovázakladatelka projektu www.uklid-v-klidu.cz
Terezka má nádherný, uklidňující hlas. Meditací provází tak lehce a příjemně, že se na meditaci každý den vyloženě těším. Jednoduše se nemůžu dočkat chvíle, kdy jsem pouze sama se sebou, dobíjím energii a moje tělo, mysl i duše má čas a prostor na celkovou regeneraci. Ocitám se v hlubokém lese, kde se sny plní, kde se dějí zázraky.

Hluboký les je krásné místo, do kterého se budete jistě rádi navracet. Ale o tom se musíte přesvědčit sami. Já mohu pouze jediné, doporučit Vám je z celého srdce, a Terezce za ně upřímně poděkovat!
Mgr. Michaela FilipováCestou šťastného introverta, www.michaelafilipova.cz
Ahoj Terezka, Ďakujem Ti za meditácie, včera večer som si hneď vypočula obe, najprv Hluboký les a potom Klidný spánek. Pri 95 % meditácií a hlavne tých, ktoré si robím večer, zaspím. A včera som pri plnom vedomí dala obidve. Sú naozaj krásne a ty máš veľmi príjemný hlas.

V lese som sa na chvíľku premenila na le514nú žienku, tancovala som pomedzi stromy a okolo mňa poletovali a spievali vtáčiky. Užila som si to. A pri Klidnom spánku a splnených snoch bolo úplne úžasne, keď som si prežila ten pocit, že je môj sen splnený, že je hotový. Ten pocit bol naozaj krásny a ja som bola veľmi dojatá. Ďakujem.
Lenka RumanováTerapeutka, lektorka EFT, www.lenkarumanova.sk
Ahoj Terezko, ty musíš byť anjel, ktorého mi zoslalo samo nebo. Inak si to celé neviem vysvetliť. Odkedy som si prvýkrát v piatok vypočula meditáciu, mám neutíchajúcu túžbu ťa objať. Škoda, že si tak ďaleko. Neviem ani slovami opísať, čo zažívam. Meditácie sú úúúúúúžasnéééééé.

Darí sa mi ich obidve počúvať každý deň, chcem dať tých 21 dní vkuse. Verím, že sa to prejaví. Určite mi tieto tvoje meditácie neprišli do cesty náhodou práve teraz. Mám v súkromí náročné obdobie a viem, že ho lepšie zvládnem aj práve vďaka týmto meditáciám. Som ti tak vďačná, že si to ani nevieš predstaviť. 🙂 Ďakujem, ďakujem, ďakujem.
Renáta JanečkováZakladatelka projektu Vedomá mama, www.renatajaneckova.sk

Možná Tě právě teď napadá,
že nemáš žádné zkušenosti s meditací,
relaxace Ti nikdy moc nešla...

 • To vůbec nevadí, je to úplně jednoduché, stačí se nechat vést mým hlasem
  Navíc, získáš krátký manuál, díky kterému vše, co Ti meditace Hluboký les může dát, využiješ na maximum.
 • Kdyby Ti meditace nevyhovovala, nic neztratíš
  Nabízím totiž garanci vrácení peněz. Stačí mi napsat do 30 dnů od zakoupení na adresu: tereza@terezatesinska.cz. Já Ti, bez otázek, pošlu peníze zpět.
 • Jsem tu pro tebe, ráda ti pomohu a povedu tě
  Jeden z bonusů je 30minutová osobní konzultace se mnou, kde ti pomohu se vším tak, abys mohla na své cestě klidně kráčet vpřed.

Upokoj se, uzdrav, postav se do svého středu, do své síly.
Pak budeš vždy přesně vědět kudy se vydat, kdy vyčkávat
a kdy je čas jít do akce.

Nenech si proplout mezi prsty
už ani jeden krásný den Tvého života.
Objednej si meditaci

Hluboký les

PRÁVĚ TEĎ

a začni si užívat báječný svět kolem sebe!

Tereza Těšínská

Potřebuješ se na něco zeptat? Ujistit? Není ti něco jasné? Napiš mi, jsem tu pro tebe. tereza@terezatesinska.cz